A képzésről

I. Elméleti képzés:

Iskolánk az e-learning és a tantermi képzést együtt alkalmazza, így felkészülésed eredményesebb lesz. Az otthoni oktató programot 75 órára biztosítjuk számodra, hogy legyen időd a vizsgakérdéseket is gyakorolni. Az e-learning képzés fontos és elengedhetetlen a sikeres vizsgához, de a szabályokat könnyebben megérted, ha személyesen is el tudsz jönni elméleti oktatásunkra.Tantermi képzésünkön az oktatód a lényeges információk kiemelésével az aktuális kérdéseidre válaszolva segíti a felkészülésedet.(A tantermi foglalkozásokon való részvétel nem kötelező.)

E -learning képzés :Interneten keresztül elérhető KRESZ tananyag, mely bárhol, bárhonnan elérhető, ahol van számítógép és internetkapcsolat. Témakörönkénti felbontásban, a legmodernebb oktatási rendszer segítségével tanulhatod meg a KRESZ teljes ismeretanyagát. Az oktatási anyag logikusan felépített, és könnyen érthető rendszerében, azokat a kérdéseket is gyakorolhatod, melyekkel a vizsgán találkozni fogsz.

Kipróbálom az oktató programot >>>

II. Elméleti vizsga:

Az elméleti vizsga időpontját te választod ki. Ha már eleget gyakoroltál, jelezd iskolánk felé, hogy vizsgázni szeretnél, és mi kikérjük neked a vizsga időpontodat.
Az elméleti vizsgán a maximális 75 pontból, legalább 65 pontot el kell érned. Az elméleti vizsgára, a tőlünk kapott gyakorlóprogram tökéletesen felkészít.
Az elméleti vizsgádra vidd magaddal a személyi igazolványodat és a bizonyítványodat.
Az elméleti vizsga díja: 4600 Ft
Az elméleti vizsga helyszíne: Miskolc, József Attila út 20.
Az elmélet vizsgadíjat a Miskolc, József Attila út 20. sz. első emeleti pénztárába lehet befizetni.

III. Gyakorlati képzés:

A sikeres elméleti vizsga után megkezdheted a gyakorlati képzést a választott szakoktatóval közösen. A gyakorlati tudás elsajátításához a tanulók maguk választhatják a számukra legmegfelelőbb oktatót és járművet, valamint előzetes megbeszélés során, a tanulóváltás helyszínét is.

Zóna Autósiskola Miskolc - A képzésről

A hatóság által kötelezően előírt óraszám:

• Alapoktatás:9 óra
  • Városi vezetés:14 óra
  • Országúti vezetés:4 óra
  • Éjszakai vezetés:2 óra
  • Vizsga:1 óra

A hatóság által kötelezően előírt távolság: 580 km

IV. Gyakorlati vizsga:

A gyakorlati vizsga időtartama 60 perc, melyből a vizsgázónak a közúti forgalomban 50 percen keresztül kell járművet vezetnie. A teljes vizsgaidő alatt a vizsgázónak, a vizsgakövetelményekben meghatározott 7 manőverezési feladat közül, 2 feladatot sikeresen végre kell hajtania.